Neocenení géniovia

Autor: Jandl | 27.7.2011 o 12:49 | Karma článku: 6,51 | Prečítané:  1718x

Nechceme sa chváliť, ale my sami veľmi dobre vieme, aký to je pocit, keď vymyslíme niečo hraničiace s genialitou. Stojí nás to množstvo krvi, potu, sĺz a nadčasov, a nikto nás neocení. Určite teda nie ten, kto by nás oceniť mal, čiže porota na festivale v Cannes. Našťastie v tom nie sme sami, ocenení je trochu primálo, takže každý rok ostane množstvo vynikajúcich prác. Ukážme si ich, kým navždy zapadnú prachom.

China represent

Život v Číne nie je jednoduchý, miesta je dosť, ale ľudí ešte viac. Potom to vyzerá takto, samozrejme, jedine v prípade, ak to nie je reklama na kávu.

 

1.jpg

 

 

Go Lego!

Pamätáme si, že kedysi, naposledy v detstve, sme sa hrávali s Legom. Teda tí z nás, ktorí ešte nemajú deti. Tí, ktorí ich majú, sa s Legom, autodráhami a stolnými hokejmi môžu zabávať opäť.

 

2.jpg

 

 

Len tak (s)tráviť pár chvíľ

Nedosiahnuteľným vrcholom v oblasti prostriedkov na zlepšenie trávenia ostáva stále Regulax, ktorý večer chutí a ráno pomáha (okrem neho ešte napríklad ovčí syr v kombinácii s kávou - odporúčame). Aj takéto citlivé produkty však možno propagovať inteligentnejšie.

 

3.jpg

 

 

John Lennon: War is over

Každý mesiac na svete zúri vojna, v ktorej muži stoja až v druhej línii, ale sú jej nevinnými obeťami. Tá vojna je nekonečná, ak nechcete používať Kitadol. A ak by nezabral, stále si môžete pustiť Johna Lennona.

 

4.jpg

 

 

Jedna kniha - tisíc príbehov

a podobné univerzálne príbehy by sa dali použiť pri opise tejto úžasnej reklamy na - wait for it - zvýrazňovače.

 

5.jpg

 

 

Prírodný repelent

Ten, kto niekedy videl živého chameleóna a závratnú rýchlosť, ktorou sa pohybuje, uzná, že nie je ideálnym domácim miláčikom, ak máte problém napríklad s potkanmi. Na hmyz však zaberá stopercentne.

 

6.jpg

 

 

Jeden citylight a strašne veľa pomarančov

Táto vec, ktorá je v meste a svieti, sa volá citylight. Jazykovedný ústav zatiaľ ešte nevymyslel slovenskú transkripciu. Tento je navyše vysvietený energiou, ktoré samotné pomaranče vyrobia. Je to sila.

 

7.jpg

 

 

Čím sa teraz zaoberá MTV?

MTV už dávno nehrá hudbu, dokonca ani to, čo sa dnes za hudbu vydáva. Namiesto toho produkuje jednu reality show za druhou a ešte sa venuje spoločensky zodpovedným kampaniam. No aspoň to.

 

8.jpg

 

Foto: Ads of the world

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Smrť blízkeho majú platiť poisťovne, rozhodol súd. Tie nesúhlasia

Spor, či majú poisťovne platiť blízkym bolestné, sa na Slovensku vlečie už desať rokov.

KOMENTÁRE

Málo tu oslavujeme to dobro, čo na Slovensku bolo, je a bude

Slovákom budú tieto slová znieť trochu pateticky.


Už ste čítali?